Potřebujete poradit?
232 000 330
Top
Microsoft 365
Spolupráce nebyla nikdy tak snadná

Microsoft 365 (dříve Office 365) je předplacená cloudová služba, která nabízí ty nejlepší nástroje pro dnešní styl práce. Obsahuje nejlepší kancelářské aplikace ve své třídě, jako je Excel a Outlook. Ve spojení se službami jako je OneDrive a Microsoft Teams umožňuje všem uživatelům vytvářet dokumenty a sdílet je odkudkoli a na libovolném zařízení. A to je teprve začátek.

Malé firmy

Microsoft 365 je způsob, jakým malá firma získá nezbytnou technickou infrastrukturu k fungování na moderním trhu, bez nutnosti investovat do nákladného hardware. Včetně pracovních aplikací, které již většina zaměstnanců zná.

Velké podniky

Větší firma přivítá dynamické přizpůsobení nákladů, možnost bez přerušení pracovat z kanceláře či domova a pokročilá bezpečnostní nastavení. Hledáte-li spolehlivého partnera, který má zkušenosti s přípravou M365 architektury – jsme tu pro vás.

Školy

Společnost Microsoft nabízí své licence Microsoft 365 pro vzdělávací instituce zdarma nebo za zvýhodněné ceny. Aplikace Microsoft 365 jsou vhodné k práci i vzdělávání na dálku a připravují žáky do moderního pracovního prostředí.

Proč vstoupit do světa Cloudu?

Vstup do cloudového prostředí se může zdát malým krokem pro hospodářství, ale je velkým skokem pro vaši firmu. Virtuální uložení firemních dat do infrastruktury cloudového poskytovatele sebou nese pochopitelné obavy ze ztráty kontroly. Ve skutečnosti se jedná o analogický krok k uložení peněz do banky. V minulosti společnosti drželi svá aktiva svépomocí v trezorech a prováděli transakční operace fyzickým převozem pytlů s penězi. Taková praxe se stávala často terčem útoků zevnitř i zvnějšku společnosti. Trpěla zranitelností vůči obyčejné lidské chybě, ze které již nebylo návratu.  

Tyto problémy daly vzniknout poptávce po dedikovaném řešení – po instituci, která by dokázala maximálně garantovat bezpečí majetku firem a zároveň provádět kryté transakce na velké vzdálenosti. Na pole vstoupil bankovní systém moderní doby. 

Pokaždé, když pracujete se svým bankovním účtem pomocí internetového bankovnictví – pracujete v cloudu. Vaše peníze jsou jedničky a nuly zašifrované na cloudovém datacentru banky, a jako jedničky a nuly cestují do vámi zvolené destinace. 

cloudovým řešením od Microsoftu získáte tyto výhody: 

ty nejmenší společnosti mají v dnešní době vysoké nároky na firemní software. Ne vždy vlastním rozhodnutímJe potřeba archivovat dokumenty, provozovat účetnictví, komunikovat se svými klienty. 

To vše si žádá software i hardware infrastrukturu, pravidelné obnovyúdržbu a personál s potřebným know-how, na který se můžete spolehnoutMicrosoft 365 dá do vašich rukou kontrolu nad těmito náklady. Získáte nástroje vhodné i pro ty největší korporace, ale vždy jen ty, které opravdu potřebujete. 

S cloudem můžete pracovat kdekoli a z libovolného zařízení. V minulosti panoval klasický model zaměstnanců pracujících v kancelářích a často méně než 5% spolupráce probíhalo virtuálně. Rok 2020 mnoho společností donutil svůj pracovní model změnit a hledat způsob, jak udržet produktivitu práce i vzdáleně.  

S aplikacemi Teams, SharePoint a OneDrive dokážete spolupracovat a řídit spolupráci stejně dobře, jako kdybyste pracovali tváří v tvář. 

Moderní virtuální prostředí se vyznačuje provázaností mnoha systémů. Uživatelé fungují nejčastěji v operačních systémech Windows a Mac OS. V nich pracují s aplikacemi jako jsou Outlook, Word a Excel, a zároveň se systémy třetích stran jako jsou antiviry, pluginypracovně specifické aplikace apod. 

To nám všem umožňuje pracovat v sofistikovaných prostředích, ale za cenu zvýšených nároků na vzájemnou kompatibilitu jednotlivých řešení. S licenčním plánem Microsoft 365 máte aplikace vždy v jejich nejaktuálnějších verzích.

V moderních společnostech je typicky činnost organizována do týmu či oddělení, určených zaměřením či odborností. Ty mohou mít od dvou členů až po stovky. Práce probíhá jak uvnitř týmů, tak napříč společností a je třeba mít spolehlivý a smysluplný způsob, jak rychle a pohodlně sdílet data a spolupracovat na vzniku dokumentů.  

Aplikace Teams a Sharepoint vám budou dobře sloužit ke generování obsahu pro interní administrativní potřebu i pro externí komunikaci. 

Data a komunikace, know-how a postupy jsou vaším majetkem stejně jako budovy, vozidla či hardware.  

Microsoft 365 používá své nejlepší technologie na ochranu vašeho virtuálního majetku, a to i v případě nejnižších licencí. 

  • Šifrování e-mailů – k přečtení pouze adresátovi 
  • Exchange Online  antispam a malware ochrana vaší pošty 
  • Vícefaktorová autentizace – abyste si byli jisti, že osoba sedící na druhé straně obrazovky je tou, za kterou se vydává 
  • Prevence ztráty dat – možnost nedovolit datům opustit vaši společnost 
  • Správa koncových zařízení  šifrování a mazání vašich zařízení na dálku v případě ztráty či krádeže 
CO NEJČASTĚJI ŘEŠÍME

Microsoft 365 nabízí sadu již hotových řešení, která bezpečně podpoří fungování vaší firmy. Vedle samotných aplikací lze v prostředí cloudu upravovat a vytvářet aplikace nové – na míru vaší společnosti. Prvním krokem je vstup do cloudového prostředí.

Migrace z prostředí bez serverové infrastruktury

Migrace z již nasazené serverové infrastruktury

Konfigurace firemní pošty a sdílených kalendářů

Kontrola a konfigurace Azure Active Directory

Nasazení jednotného přihlášení (SSO) v Azure Active Directory

Nastavení správy koncových zařízení

Konfigurace politik automatických procesů (archivace, bezpečnost apod.)

Řešení na míru pro Vás

Vedle standardních prací v prostředí Microsoft 365 nabízíme také vlastní aplikace, které lze přizpůsobit vašim potřebám na míru.

Tyto aplikace ve svých základních verzích nabízí funkce jako řízení dovolených, správa objednávek, správa autoparku apod.

Sdělte nám více o vašich potřebách a nalezneme společně řešení.

Spolupracujte s námi
Ať už potřebujete pomoct s přechodem do cloudu, nebo hledáte řešení v podobě aplikací na míru, s jakýmkoliv vašim požadavkem vám pomůžeme.
Kontaktujte nás nyní