Potřebujete poradit?
232 000 330
Top
Outsourcing IT oddělení

Optimálním spojením námi profesionálně nastavených technologií a Vašich proškolených pracovníků dochází k maximální výkonnosti celého pracovního procesu ve Vaší společnosti. Budeme rádi, když od Vás dostaneme příležitost prokázat, že výše uvedené umíme efektivně a za rozumné peníze převést do praxe.

Outsourcing IT managera

Pro IT oddělení tvořené převážně L1/L2 techniky. Potřebujete pomoci s analýzou problémů, prioritizací, dohledováním kvality práce, koncepčním vývojem IT nebo řízením projektů?

Outsourcing L1/L2 techniků

Pro IT oddělení, které mají IT managera nebo jsou tvořené zejména IT specialisty. Doplňte své IT oddělení o další pracovníky a odbourejte tak frontu nevyřešených uživatelských problémů.

Outsourcing L3 specialistů

Máte vyvážený IT tým, ale chybí Vám specialisté na některou z draze získaných odborností?

CO ZÍSKÁTE SPOLUPRÁCÍ S NÁMI

Outsourcováním Vašeho IT oddělení získáte mnohem širší paletu nástrojů ke správě Vašich IT potřeb.

IT náklady pod kontrolou

Škálujte rozsah odebíraných služeb podle Vašich aktuálních požadavků a plaťte tak, jen za to, co potřebujete. Ať půjde o rozšíření čí redukci IT týmu nebo projektové práce, vše je v našich možnostech.

Důvěryhodný poradce

Díky schůzkám se svým obchodním kontaktem jste neustále v obraze o stavu Vaší IT infrastruktury, plánu investic a aktuálních projektů. Pravidelným kontaktem roste oboustranná důvěra.

Odezva a hot-line

Pro všechny vaše business-critical systémy nebo pracoviště je možné objednat rozšířenou pracovní dobu 0:00-23:59 a navýšit standardní rychlost odezvy na 4h/8h.

Zvýšení efektivity

Máme zavedeny ověřené postupy a více jak 29 let zkušeností v IT nám poskytlo nepřeberné množství kontaktů. Díky naším zkušenostem je diagnostika problému otázkou minut.

Instantní IT oddělení

Využitím našich služeb můžete přeskočit měsíce hledání nových pracovníků a roky budování profesionálního a sehraného IT týmu.

CO SI PŘEDSTAVIT POD POJMEM SPRÁVA IT/OUTSOURCING IT

Naše řešení poskytuje unikátní soubor benefitů

Pravidelná údržba

Díky pravidelné údržbě a kontrole Vašich systémů nás nic nepřekvapí. Ověřujeme obnovitelnosti záloh, dostupnost aktualizací software a fyzický stav Vašich technologií.

Vzdálená podpora

Nezáleží na tom zda jste od nás 10 kroků nebo 1000 km, jediné co potřebujete pro využití naší IT podpory je stabilní připojení k internetu.

Uživatelská podpora

Postaráme se o každodenní drobné požadavky uživatelů, komunikaci s nimi a případnou technickou obhajobu jejich investičních žádostí.

Tým odborníků

S naší službou získáváte k dispozici plně zastupitelný tým pravidelně školených profesionálů, nemusíte se tak bát začít i se složitými projekty.

Široké portfolio služeb

Ať potřebujete pomoci s instalací kamerového systému, implementací Office 365 nebo školení pro Vaše zaměstnance, vše můžete řešit s jedním partnerem.

Systém HelpDesk

Veškeré Vaše požadavky jsou evidovány v našem ticketovacím systému. Žádný požadavek se již nikdy neztratí a vy máte stále přehled o stavu jeho řešení.

SROVNÁNÍ

Porovnejte výhody outsourcingu IT pracovníků s náborem kmenových zaměstnanců.

KMENOVÝ ZAMĚSTNANEC

OUTSOURCING IT ODDĚLENÍ

Odbornost

Specializace

Zastupitelnost

Rychlost odezvy (SLA)

Výše nákladů

Udržování certifikací

Odbornost

Specializace

Zastupitelnost

Rychlost odezvy (SLA)

Výše nákladů

Udržování certifikací

Trápí Vás problémy s technologiemi, které provozujete?
Získejte zázemí zkušeného partnera, který se těmto problémům bude věnovat za Vás.
Mám zájem o outsourcing IT oddělení nebo pracovníka
Kontaktujte nás