Potřebujete poradit?
232 000 330
Top
Školení

Již od našeho vzniku se zabýváme školením uživatelů a profesionálů v oblasti informačních technologií. V Praze máme k dispozici plně vybavenou multimediální počítačovou učebnu. Do našeho portfolia patří on-site kurzy, e-learning i školení na zakázku. Jsme certifikovaným partnerem společnosti Microsoft, Dell, Sophos a dalších.

Školící centrum

Školící centrum nabízí celou škálu on-site kurzů v moderně vybavených prostorech. Kurzy vedou zkušení lektoři s mnohaletou praxí.

E-learning

Vzdělávání pro ty, kteří preferují studium z pohodlí kanceláře nebo domova. Díky snadné organizaci a flexibilitě ušetříte čas a finanční prostředky.

Školení na zakázku

Školení na zakázku jsou vytvořena speciálně dle vašich požadavků. Uskutečnit je můžeme v našich učebnách nebo u vás ve firmě.

NABÍDKA ŠKOLENÍ

Nabízíme široké spektrum kurzů například na téma Microsoft 365, kybernetické bezpečnosti nebo GDPR. U každého kurzu máte možnost vybrat si z více termínů konání.

Microsoft O365 týmová spolupráce

Objevte základní nástroje vhodné pro spolupráci v týmu. Cílem je naučit se efektivní komunikaci, sdílení dokumentace, úkolů a nápadů v reálném čase.

Manažer kybernetické bezpečnosti

Připravujeme

Adaptační zákony a GDPR v praxi

Školení je určeno všem, kdo chtějí prohloubit znalosti v oblasti bezpečnosti osobních údajů. Pomůže vám lépe pochopit proces zabezpečení osobních údajů v prostředí vaší společnosti.

NAŠE PROSTORY A VYBAVENÍ

Naše prostory jsou špičkově technicky vybavené, mají dostatečnou kapacitu a především ideální lokaci.

12 PC pro interaktivní výuku

Mobilní 55`` panel s videokonferencí

Full-HD projektor

Bezdrátový mikrofon a kvalitní ozvučení

Kapacita 30+ studentů

Klimatizace

Wi-Fi pro studenty

Občerstvení a hrazený oběd v budově

Máte zájem o školení, které jste zde nenalezli?
Soustřeďte se na jádro Vašeho podnikání a využijte profesionální IT služby ARION. Kvalita, kterou si zasloužíte.
Kontaktujte nás nyní